Rámové lešení

ramove leseni

Naše firma prodává a pronajímá rámové lešení značky LESENI.CZ. Tento systém se vyznačuje rychlou a jednoduchou montáží, dobrou variabilitou, výborným technickým zpracováním, dlouhou životností a to vše při zachování přijatelné ceny.

Lešení LESENI.CZ se vyrábí a dodává v několika provedení s dřevěnými nebo železnými podlahami. Všechny díly jsou ocelové, žárově zinkované.

Rámové lešení se skládá z několika základních dílů, což umožňuje rychlou, efektivní a bezpečnou práci. Rámové lešení je velmi stabilní, proto je vhodné pro velké výšky. Rámové lešení lze použít i na složitější stavby při použití dodávaných konzol, nosníků a dalších speciálních prvků. Jednou z hlavních výhod tohoto lešení je snadnost a rychlost stavby.

 

PRODEJ rámového lešení

 

PRONÁJEM rámového lešení

 

 

BROKAPA spol. s r.o., K Varadovu 251, 252 03 Řitka, Prodej lešení: + 420 777 756 646, Pronájem lešení + 420 737 767 625, info@brokapa.cz || Pronájem lešení - Facebook Brokapa


Podlahy Tisk Dřevěné podlahy Webdesign Veterina Praha Koupalište Praha Kobylisy Grafické práce WWW stránky Grafika a design www stránek Eshop, SEO, Optimalizace Pohledové stěrky PanDOMO Živohošť Malování pokojů