Půjčovna lešení

Půjčovna lešení BROKAPA Vám nabízí kompletní, profesionální lešenářský servis prováděný pravidelně proškolenými  lešenáři. Místem působnosti naší půjčovny lešení je především hl. m. Praha a Středočeský kraj.

Kompletní servis půjčovny lešení zahrnuje:

Půjčovna lešení nabízí k pronájmu klasické trubkové lešení LEKO s dřevěnými lešenářskými podlážkami V 125, jehož předností je především vysoká variabilita a větší šířka podlážky.

Půjčovna lešení nabízí k pronájmu i rámové lešení značky LESENI.CZ 70 /shodné s rámovým lešením Plettac SL 70/. Předností rámového lešení je jeho stabilita ve výškách a rychlost stavby. Doporučujeme pro jednoduché fasády a velké výšky.

Přivezeme a postavíme Vám lešení u rodinného domku, panelového i činžovního domu, kostela, ve výtahové šachtě, jako prostorové lešení v halách nebo kdekoliv jinde dle potřeby. Rádi zrealizujeme zakázku na lešení o velikosti 100m2, stejně tak jako o rozměru 2500m2 nebo více..

Veškeré zakázky jsou realizovány v souladu s platnými technickými a bezpečnostními předpisy

Neváhejte nás kontaktovat. Rychle a ochotně Vám poradíme, poskytneme potřebné informace nebo vypracujeme konkrétní nabídku dle Vašeho požadavku. Jsme tu pro Vás 365 dní v roce.

 

Ceník pronájmu lešení ->

BROKAPA spol. s r.o., K Varadovu 251, 252 03 Řitka, Prodej lešení: + 420 777 756 646, Pronájem lešení + 420 737 767 625, info@brokapa.cz || Pronájem lešení - Facebook Brokapa


Podlahy Tisk Dřevěné podlahy Webdesign Veterina Praha Koupalište Praha Kobylisy Grafické práce WWW stránky Grafika a design www stránek Eshop, SEO, Optimalizace Pohledové stěrky PanDOMO Živohošť Malování pokojů